SMC CDBM2F25-100-WL-C73
SMC
SKU:
CDBM2F25-100-WL-C73
Current Stock:
  • end lock cylinder, cbm2
  • double acting, single rod
  • 8 mounting options available
  • bore sizes: 20mm, 25mm, 32mm, 40mm