SMC CDBXWM25-75-J79L-X138 CXWM Series Slide Unit
SMC
SKU:
CDBXWM25-75-J79L-X138
Current Stock:
CXWM Series Slide Unit
  • Built-in shock absorber that absorbs impact;
  • With auto switch (Series CDBXW: CDBXWM, CDBXWL, Series CDPXW: CDPXWM, CDPXWL)
  • With Auto Switch(Built-in Magnet):
    With auto switch Housing mounting
    Bore Size:
    Bore Size 25 mm
    Port Thread Type:
    M Thread(?10~?20),Rc1/8(?25,?32)
    Stroke:
    Stroke 75 mm
    End Lock:
    None
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 2-wire, In-line, Lead Wire :3m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)