SMC CDJ2F16-150AZ-M9NL-B CJ2-Z Series Air Cylinder
SMC
SKU:
CDJ2F16-150AZ-M9NL-B
    Bore Size:
    Bore Size 16 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 150 mm
    Suffix For Cylinder:
    Air Cushion
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 3-wire (NPN), In-line, Lead Wire :3m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)