SMC CDJP2B16-20D-B-M9PL CJP2 Series Pin Cylinder
SMC
SKU:
CDJP2B16-20D-B-M9PL
    Mounting Style:
    Basic
    Bore Size:
    Bore Size 16 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 20 mm
    Rod End Thread:
    Without Thread
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 3-wire (PNP), In-line, Lead Wire :3m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)