SMC CDJP2B6-10D-M9PL CJP2 Series Pin Cylinder
SMC
SKU:
CDJP2B6-10D-M9PL
    Mounting Style:
    Basic
    Bore Size:
    Bore Size 6 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 10 mm
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 3-wire (PNP), In-line, Lead Wire :3m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)