SMC CDJP2T16-15D-M9PW CJP2 Series Pin Cylinder
SMC
SKU:
CDJP2T16-15D-M9PW
    Mounting Style:
    Trunnion Style
    Bore Size:
    Bore Size 16 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 15 mm
    Auto Switch:
    2-color Indicator, Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 3-wire (PNP), In-line, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)