SMC CDJP2T6-10D-M9BZ CJP2 Series Pin Cylinder
SMC
SKU:
CDJP2T6-10D-M9BZ
    Mounting Style:
    Trunnion Style
    Bore Size:
    Bore Size 6 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 10 mm
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 2-wire, In-line, Lead Wire :5m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)