SMC CDNA2F63-250-D-J59WL CNA2 Series Cylinder With Lock Double Acting,Single Rod
SMC
SKU:
CDNA2F63-250-D-J59WL
    Mounting Style:
    Rod Side Flange Style
    Bore Size:
    Bore Size 63 mm
    Port Thread Type:
    Rc
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 250 mm
    Auto Switch:
    2-color Indicator, Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 2-wire, In-line, Lead Wire :3m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)