SMC CDNA2T63-400-D-M9PSAPC CNA2 Series Cylinder With Lock Double Acting,Single Rod
SMC
SKU:
CDNA2T63-400-D-M9PSAPC
    Mounting Style:
    Center Trunnion Type
    Bore Size:
    Bore Size 63 mm
    Port Thread Type:
    Rc
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 400 mm
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, With Pre-wired Connector M8-3 pin, With Indicator Light, 3-wire (PNP), In-line, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)