SMC CDPXWM25-100R-F7BVL CXWM Series Slide Unit
SMC
SKU:
CDPXWM25-100R-F7BVL
Current Stock:
CXWM Series Slide Unit
  • Built-in shock absorber that absorbs impact;
  • With auto switch (Series CDBXW: CDBXWM, CDBXWL, Series CDPXW: CDPXWM, CDPXWL)
  • With Auto Switch(Built-in Magnet):
    With auto switch Plate mounting
    Bore Size:
    Bore Size 25 mm
    Stroke:
    Stroke 100 mm
    End Lock:
    With End Lock
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 2-wire, Perpendicular, Lead Wire :3m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)