SMC CDPXWM25-150-F79L CXWM Series Slide Unit
SMC
SKU:
CDPXWM25-150-F79L
Current Stock:
CXWM Series Slide Unit
  • Built-in shock absorber that absorbs impact;
  • With auto switch (Series CDBXW: CDBXWM, CDBXWL, Series CDPXW: CDPXWM, CDPXWL)
  • With Auto Switch(Built-in Magnet):
    With auto switch Plate mounting
    Bore Size:
    Bore Size 25 mm
    Stroke:
    Stroke 150 mm
    End Lock:
    None
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 3-wire (NPN), In-line, Lead Wire :3m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)