SMC CDQSB25-75DCM-M9PV CQS Series Compact Cylinder
SMC
SKU:
CDQSB25-75DCM-M9PV
    Bore Size:
    Bore Size 25 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 75 mm
    Option:
    With Rubber Bumper And Rod End Male Thread
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 3-wire (PNP), Perpendicular, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)