SMC CDQSL20-125DCM-M9BWV CQS Series Compact Cylinder
SMC
SKU:
CDQSL20-125DCM-M9BWV
    Mounting Style:
    Foot Style
    Bore Size:
    Bore Size 20 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 125 mm
    Option:
    With Rubber Bumper And Rod End Male Thread
    Auto Switch:
    2-color Indicator, Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 2-wire, Perpendicular, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)