SMC CDUJB10-6D-F8N CUJ Series Mini Free Mount Cylinder
SMC
SKU:
CDUJB10-6D-F8N
    Bore Size:
    Bore Size 10 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 6 mm
    Rod End Thread:
    Rod End Female Thread (Without Thread For 4)
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 3-wire (NPN), Perpendicular, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)