SMC CXSL20-60-Y7PWSDPC CXS Series Dual Rod Cylinder Basic Type
SMC
SKU:
CXSL20-60-Y7PWSDPC
    Bore Size:
    Bore Size 20 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 60 mm
    Auto Switch:
    2-color Indicator, Solid State Auto Switch, With Pre-wired Connector M12-4 pin, With Indicator Light, 3-wire (PNP), In-line, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)