SMC CXSM15-20-Y7PL CXS Series Dual Rod Cylinder Basic Type
SMC
SKU:
CXSM15-20-Y7PL
    Bore Size:
    Bore Size 15 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 20 mm
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 3-wire (PNP), In-line, Lead Wire :3m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)