SMC CXSM20-80-Y59BL CXS Series Dual Rod Cylinder Basic Type
SMC
SKU:
CXSM20-80-Y59BL
    Bore Size:
    Bore Size 20 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 80 mm
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 2-wire, In-line, Lead Wire :3m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)