SMC CXSM25-100-Y59ALS-XB19 CXS Series Dual Rod Cylinder Basic Type
SMC
SKU:
CXSM25-100-Y59ALS-XB19
    Bore Size:
    Bore Size 25 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 100 mm
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 3-wire (NPN), In-line, Lead Wire :3m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)