SMC MGGLB25-300-K59L MGG Series Guide Cylinder
SMC
SKU:
MGGLB25-300-K59L
    Bore Size:
    Bore Size 25 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 300 mm
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 2-wire, In-line, Lead Wire :3m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)