SMC MGGLB50-250-H7BAL MGG Series Guide Cylinder
SMC
SKU:
MGGLB50-250-H7BAL
    Bore Size:
    Bore Size 50 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 250 mm
    Auto Switch:
    Water Resistant 2-color Indicator, Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 2-wire, In-line, Lead Wire :3m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)