SMC MXQ16-30A-M9BL MXQ Series Air Slide Table
SMC
SKU:
MXQ16-30A-M9BL
Current Stock:
Bore Size:
Bore Size 16 mm
Port Thread Type:
M Thread,Rc
Symmetric:
Standard Type
Cylinder Stroke:
Standard Stroke 30 mm
Adjuster Option:
Double end adjuster
Functional Option:
Standard
Auto Switch:
Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 2-wire, In-line, Lead Wire :3m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)