SMC MXS16-30A-X11 MXS Series Air Slide Table
SMC
SKU:
MXS16-30A-X11
  • Bore Size:
    Bore Size 16 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 30 mm
    Adjuster Option:
    Double end adjuster
    Auto Switch:
    Without Auto Switch
    Number Of Auto Switches:
    2 pcs. Or None
    Made To Order:
    Adjusting bolt, long specification(Adjustment range: 15 mm)