SMC MXS16-40A-M9PL MXS Series Air Slide Table
SMC
SKU:
MXS16-40A-M9PL
  • Bore Size:
    Bore Size 16 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 40 mm
    Adjuster Option:
    Double end adjuster
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 3-wire (PNP), In-line, Lead Wire :3m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)