SMC MXS16-50AS-M9PSAPC MXS Series Air Slide Table
SMC
SKU:
MXS16-50AS-M9PSAPC
  • Bore Size:
    Bore Size 16 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 50 mm
    Adjuster Option:
    Extension end adjuster
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, With Pre-wired Connector M8-3 pin, With Indicator Light, 3-wire (PNP), In-line, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)