SMC MXS6L-40A-X11 MXS L Series Air Slide Table(Symmetric Type)
SMC
SKU:
MXS6L-40A-X11
Current Stock:
MXS L Series Air Slide Table(Symmetric Type)
  • Bore Size:
    Bore Size 6 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 40 mm
    Adjuster Option:
    Double end adjuster
    Auto Switch:
    Without Auto Switch
    Number Of Auto Switches:
    2 pcs. Or None
    Made To Order:
    Adjusting bolt, long specification(Adjustment range: 15 mm)