SMC MXS8-50AS-X12 MXS Series Air Slide Table
SMC
SKU:
MXS8-50AS-X12
  • Bore Size:
    Bore Size 8 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 50 mm
    Adjuster Option:
    Extension end adjuster
    Auto Switch:
    Without Auto Switch
    Number Of Auto Switches:
    2 pcs. Or None
    Made To Order:
    Adjusting bolt, long specification(Adjustment range: 25 mm)