SMC MY1M32G-300AL-Y7NWL MY1M Series Mechanically Jointed Rodless Cylinder Slide Bearing Guide Type
SMC
SKU:
MY1M32G-300AL-Y7NWL
  • Bore Size:
    Bore Size 32 mm
    Port Thread Type:
    M Thread( 16~ 20),Rc( 25~ 63)
    Piping:
    Centralized Piping Type
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 300 mm
    Stroke Adjusting Unit Symbol:
    Left Side:A With Adjustment Bolt,Right Side:L With Low Load Shock Absorber+Adjustment Bolt
    Auto Switch:
    2-color Indicator, Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 3-wire (NPN), In-line, Lead Wire :3m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)