SMC NCDGBN50-1200 Round Body Cylinder
SMC
SKU:
NCDGBN50-1200
Availability:
Factory stock: 11
Condition:
New
Current Stock:
NCG Series Air Cylinder
With Auto Switch(Built-in Magnet):
With Auto Switch
Mounting Style:
Basic
Cushion:
Rubber Cushion
Bore Size:
50 mm (2")
Cylinder Stroke:
12"