SMC NCDGDA50-0400 Round Body Cylinder
SMC
SKU:
NCDGDA50-0400
Current Stock:
NCG Series Air Cylinder
With Auto Switch(Built-in Magnet):
With Auto Switch
Mounting Style:
Double Clevis Style
Cushion:
Adujustable Air Cushion
Bore Size:
50 mm (2")
Cylinder Stroke:
4"