SMC NCDGFN25-0800 Round Body Cylinder
SMC
SKU:
NCDGFN25-0800
Current Stock:
NCG Series Air Cylinder
With Auto Switch(Built-in Magnet):
With Auto Switch
Mounting Style:
Rod Flange Style
Cushion:
Rubber Cushion
Bore Size:
25 mm (1")
Cylinder Stroke:
8"