SMC NCDGGN25-0300 Round Body Cylinder
SMC
SKU:
NCDGGN25-0300
Availability:
In stock: 8
Condition:
New
Current Stock:
NCG Series Air Cylinder
With Auto Switch(Built-in Magnet):
With Auto Switch
Mounting Style:
Head Flange Style
Cushion:
Rubber Cushion
Bore Size:
25 mm (1")
Cylinder Stroke:
3"