SMC NCDGKFN25-0400 Round Body Cylinder
SMC
SKU:
NCDGKFN25-0400
Current Stock:
NCGK Series Air Cylinder
With Auto Switch(Built-in Magnet):
With Auto Switch
Mounting Style:
Rod Flange Style
Cushion:
Rubber Cushion
Bore Size:
25 mm (1")
Cylinder Stroke:
4"