SMC NCDGTA25-0300 Round Body Cylinder
SMC
SKU:
NCDGTA25-0300
Current Stock:
NCG Series Air Cylinder
With Auto Switch(Built-in Magnet):
With Auto Switch
Mounting Style:
Head Trunnion Style
Cushion:
Adujustable Air Cushion
Bore Size:
25 mm (1")
Cylinder Stroke:
3"