SMC NCGDN50-0800 NCG Series Air Cylinder
SMC
SKU:
NCGDN50-0800
Current Stock:
NCG Series Air Cylinder
Mounting Style:
Double Clevis Style
Cushion:
Rubber Cushion
Bore Size:
50 mm (2")
Cylinder Stroke:
8"