SMC NCGFN50-0300 NCG Series Air Cylinder
SMC
SKU:
NCGFN50-0300
Current Stock:
NCG Series Air Cylinder
Mounting Style:
Rod Flange Style
Cushion:
Rubber Cushion
Bore Size:
50 mm (2")
Cylinder Stroke:
3"