SMC NCGKBN25-0200 NCGK Series Air Cylinder
SMC
SKU:
NCGKBN25-0200
Current Stock:
NCGK Series Air Cylinder
Mounting Style:
Basic
Cushion:
Rubber Cushion
Bore Size:
25 mm (1")
Cylinder Stroke:
2"