SMC NCGWBA25-0300 NCGW Series Air Cylinder
SMC
SKU:
NCGWBA25-0300
Current Stock:
NCGW Series Air Cylinder
Mounting Style:
Basic
Cushion:
Adujustable Air Cushion
Bore Size:
25 mm (1")
Cylinder Stroke:
3"