SMC RSDQB40-30D-A73L compact stopper cylinder, rsq
SMC
SKU:
RSDQB40-30D-A73L
Current Stock:
  • fixed height stopper cylinder
  • double acting and single acting available
  • bore sizes: 12mm to 50mm
  • stroke range: 10mm to 30mm