SMC 25A-CDQ2B32-20DCMZ-M9BWL 25A-CQ2 Series Compatible With Secondary Batteries Compact Cylinder
SMC
SKU:
25A-CDQ2B32-20DCMZ-M9BWL
Current Stock:
25A-CQ2 Series Compatible With Secondary Batteries Compact Cylinder
With Auto Switch(Built-in Magnet):
With Auto Switch
Mounting Style:
Through-hole (Standard)
Bore Size:
Bore Size 32 mm
Thread Type:
M Thread (?12~?25),Rc (?32~?100)
Cylinder Stroke:
Standard Stroke 20 mm
Action:
Double Acting
Body Option:
With Rubber Bumper And Rod End Male Thread
Auto Switch Mounting Groove:
?12-?25 2 Sides/?32-?100 4 Sides
Auto Switch:
2-color Indicator, Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 2-wire, In-line, Lead Wire :3m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)