SMC 25A-MXQ8-30-M9NL 25A-MXQ Series Compatible With Secondary Batteries Air Slide Table
SMC
SKU:
25A-MXQ8-30-M9NL
Current Stock:
25A-MXQ Series Compatible With Secondary Batteries Air Slide Table
Bore Size:
Bore Size 8 mm
Thread Type:
M-thread(?6 To ?16),Rc(?20,?25)
Symmetric:
Standard Type
Cylinder Stroke:
Standard Stroke 30 mm
Adjuster Option:
Without Adjuster
Auto Switch:
Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 3-wire (NPN), In-line, Lead Wire :3m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)