SMC CDJ2F16-125Z-M9BL-A CJ2-Z Series Air Cylinder
SMC
SKU:
CDJ2F16-125Z-M9BL-A
    Bore Size:
    Bore Size 16 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 125 mm
    Suffix For Cylinder:
    Rubber Cushion
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 2-wire, In-line, Lead Wire :3m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)