SMC CDJP2B16-10D-M9BZ CJP2 Series Pin Cylinder
SMC
SKU:
CDJP2B16-10D-M9BZ
Availability:
Contact us to confirm availability and lead times.
Condition:
New
    Mounting Style:
    Basic
    Bore Size:
    Bore Size 16 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 10 mm
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 2-wire, In-line, Lead Wire :5m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)