SMC CDM2B20-25SZ-M9BWSDPC CM2-Z Series Air Cylinder
SMC
SKU:
CDM2B20-25SZ-M9BWSDPC
    Bore Size:
    Bore Size 20 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 25 mm
    Action:
    Single Acting,Spring Return
    Rod And Thread:
    Rod End Male Thread
    Auto Switch:
    2-color Indicator, Solid State Auto Switch, With Pre-wired Connector M12-4 pin, With Indicator Light, 2-wire, In-line, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)