SMC CDM2B25-50AZ-M9PSAPC CM2-Z Series Air Cylinder
SMC
SKU:
CDM2B25-50AZ-M9PSAPC
Availability:
Contact us to confirm availability and lead times.
Condition:
New
    Bore Size:
    Bore Size 25 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 50 mm
    Suffix For Cylinder:
    Air Cushion,Rod End Male Thread,Without Rod Boot
    Dual Stroke Mark:
    Without Two Stroke Mark
    Cylinder Stroke 2:
    Without Cylinder Stroke 2
    Suffix For Cylinder2:
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, With Pre-wired Connector M8-3 pin, With Indicator Light, 3-wire (PNP), In-line, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)