SMC CDM2B25-75+175Z-XC11 CM2-Z Series Air Cylinder
SMC
SKU:
CDM2B25-75+175Z-XC11
    Bore Size:
    Bore Size 25 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 75 mm
    Cylinder Stroke 2:
    Standard Stroke 175 mm