SMC CDM2B32-50Z-M9BAL-XC22 CM2-Z Series Air Cylinder
SMC
SKU:
CDM2B32-50Z-M9BAL-XC22
Availability:
Contact us to confirm availability and lead times.
Condition:
New
    Bore Size:
    Bore Size 32 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 50 mm
    Dual Stroke Mark:
    Without Two Stroke Mark
    Cylinder Stroke 2:
    Without Cylinder Stroke 2
    Suffix For Cylinder2:
    Auto Switch:
    Water Resistant 2-color Indicator, Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 2-wire, In-line, Lead Wire :3m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)