SMC CDM2BZ20-125Z-H7BWL CM2-Z Series Air Cylinder
SMC
SKU:
CDM2BZ20-125Z-H7BWL
    Mounting Style:
    Boss-cut Basic Style
    Bore Size:
    Bore Size 20 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 125 mm
    Dual Stroke Mark:
    Without Two Stroke Mark
    Cylinder Stroke 2:
    Without Cylinder Stroke 2
    Suffix For Cylinder2:
    Auto Switch:
    2-color Indicator, Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 2-wire, In-line, Lead Wire :3m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)