SMC CDM2F20-125AZ-H7BL CM2-Z Series Air Cylinder
SMC
SKU:
CDM2F20-125AZ-H7BL
    Bore Size:
    Bore Size 20 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 125 mm
    Suffix For Cylinder:
    Air Cushion,Rod End Male Thread,Without Rod Boot
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 2-wire, In-line, Lead Wire :3m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)