SMC CDM2F20-25Z-M9BWVSDPC CM2-Z Series Air Cylinder
SMC
SKU:
CDM2F20-25Z-M9BWVSDPC
Availability:
Contact us to confirm availability and lead times.
Condition:
New
    Bore Size:
    Bore Size 20 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 25 mm
    Auto Switch:
    2-color Indicator, Solid State Auto Switch, With Pre-wired Connector M12-4 pin, With Indicator Light, 2-wire, Perpendicular, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)