SMC CDM2F32-200Z-M9BL CM2-Z Series Air Cylinder
SMC
SKU:
CDM2F32-200Z-M9BL
    Bore Size:
    Bore Size 32 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 200 mm
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 2-wire, In-line, Lead Wire :3m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)